Başrollerini Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Müjde Uzman gibi isimlerin yer aldığı, reyting rekorları kıran Kızılcık Şerbeti'nde sezon finaliyle birlikte yaprak dökümü yaşanıyor. Birçok oyuncu tek tek diziye veda ediyor. Kızılcık Şerbeti'nde yaşanan son ayrılık izleyiciyi şok edecek. Bu oyuncunun ayrılığı hiç beklenmiyordu. 

Sdf Kızılcık Şerbeti

28 Ekim 2022 tarihinde ilk bölümüyle ekranlarda izleyicisi ile buluşan, her bölümünde izleyiciyi heyecanla ekranlara kilitleyen, reyting rekorları kıran Kızılcık Şerbeti'nde yeni sezonda birçok oyuncunun yer alamayacağı öğrenildi. 

KİMLER DİZİYE VEDA ETTİ?

Kızılcık Şerbeti sezon finaline günler kala, yeni sezonda dizide olmayacak isimler belli olmuştu. Dizi karakterlerinden Sönmez'in ayrılığı kesin olamamakla birlikte iddia halinde kalırken, Rüzgar ve Umut'un vedası netleşmişti. Rüzgar (Yiğit Kirazcı) ve Umut (Serkan Tınmaz) karakterleri yeni sezonda yer almayacakken, Kızılcık Şerbeti'nden asla beklenmeyen yeni ayrılık haberi geldi. 

Sdf Kızılcık Şerbeti (1)-2

KIZILCIK ŞERBETİ SEZON FİNALİ FRAGMANI DA MESAJ VERDİ

Kızılcık Şerbeti sezon finaline dair yayınlanan ilk fragmanda, Nilay herkesin olduğu bir ortamda Ömer ve Görkem ilişkisini ortaya seriyordu. Bu haberlerle yıkılan Kıvılcım ve Fatih'in tavrı ne olacak merak konusu olmuştu.

Yayınlanan ikinci fragmanda; Abdullah Nilay'ın ortaya döktüğü sırla Ömer'in üzerine yürüyor. Sırların ortaya dökülmesiyle odaya kaçan Görkem'in peşine Fatih takılıyor. Öfkeyle yanıp tutuşan Fatih'e engel olmak için giden Mustafa, Görkem'in fırlattığı vazoyla yaralanıyor. Ve fragmanın son sahnesiyle birisi camdan aşağı düşüyor. Camdan aşağı düşen kişi Görkem mi olacak?

BEKLENMEYEN AYRILIK HABERİ GELDİ

Yayınlanan fragmanda; Abdullah'ı arayıp ulaşamayan Alev her şeyini toplayarak gidiyor. Birsen Altuntaş'ın haberine göre de;geçtiğimiz günlerde tükenmezlik sendromu yaşadığını söyleyen Müjde Uzman yani Kızılcık Şerbeti'nin Alev'i diziye veda edecek. Alev'in yüksek ihtimalle Abdullah'ı terk ederek diziye veda edeceği düşünülüyor. 

Sdf Kızılcık Şerbeti (2)-2Alev'in vedasıyla birlikte dizide Çimen rolüne hayat veren Selin Türkmen de diziden ayrılacak. 

Sdf Kızılcık Şerbeti (4)-2

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi