Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün kaleme aldığı Show Tv’nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti’nden 63. Bölüme dair ilk fragman geldi.

PEKİ 62. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Giray ve Doğa’yı bir arada gören Fatih, Doğayı kıskanmaya başlamasıyla birlikte duygularının karışmış olduğunu hissetti ve amcası Ömer’ e akıl danışmak istedi fakat daha öncesinde amcası ve eşi Görkem’in birlikteliğinden haberi olmayan Fatih’e amcasından “boşan” çağrısı geldi.

Kızılcık Şerbeti 62. Bölüm Fotoğrafları - Show TV

Görkem’in evlilik öncesindeki uyumlu ve tatlı görüntüsünden, evlilik sonrasında hiçbir eser kalmayınca Pembe ve diğer ev halkı Görkem’in hareketlerini şaşkınlık içerisinde izlemeye devam ediyor. Her bölümde farklı bir kaosla karşımıza çıkan Görkem, bu kez Fatih’in ona aldığı çanta hediyesine karşı çıkan Pembeye gidip aynı çantadan aldı ve Pembe’yi çıldırtma noktasına getirdi.

Görkem'in hediyelerine Pembe'den tepki. | Video

Görkem, Fatih’in Doğay’ı kıskandığını görmesiyle çılgına döndü. Amcasının Fatih’e boşan çağrısı yaptığını duyan Görkem, Ömer’le buluşmak istedi ve ortalığı karıştırmaya bir adım daha attı. Fatih, Görkem ve Ömer’in buluşmasına vereceği tepki merak konusu oldu?

Kızılcık Şerbeti 62. Bölüm Fotoğrafları - Show TV

UMUT VE ÇİMEN SEVGİLİ Mİ OLACAK?

Çimen Umut’un klibinde oynadı. Umut ve Çimen ikilisini yan yana gören izleyiciden kesin sevgili olacaklar yanıtı geldi.

Çimen, Umut’un klibinde oynamayı kabul ediyor! | Kızılcık Şerbeti 62. Bölüm

KIZILCIK ŞERBETİ 63. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Seyircinin merakla beklediği 63. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Peki 63. Bölümde neler olacak?

Kızılcık Şerbeti 63 . Bölüm Son Fragmanı | Video

“Senin evliyken kızımı aldatmandan çok daha doğru”

Doğa ve Giray yakınlaşmaya başlarken, bu durum Fatih için giderek rahatsız edici bir hâl alıyor. Bu durumdan rahatsızlık duyan Fatih, Kıvılcım’a Doğa ile ilgili sitemde bulunuyor. 

Fatih’in Doğa’yı kıskanıyor olması giderek Görkem’i rahatsız etmeye başlamasıyla Görkem'in bu süreci nasıl yöneteceği merak konusu oldu. 

Ömer ve Görkemin herkesten sakladığı birliktelik gerçeği ortaya çıkacak mı? Ömer ve Görkem gizlice buluştuğunda, onları yakalayan Fatih’e gerçekleri anlatmayı mı tercih edecek yoksa yalan söylerek gerçekleri saklamaya devam mı edecek?

Hepsi ve daha fazlası her Cuma akşamı Show Tv’de!

İşte Kızılcık Şerbeti 63. Bölüm Fragmanı!

https://youtu.be/j4WKOU7qaC8

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi