Başrollerinde Ayça Bingöl Ceren Moray Cansu Tosun gibi sanatçıların yer aldığı Kirli Sepeti dizisinin sezon finali sonrası Halil İbrahim Ceyhan'ın diziden ayrılık haberi gelmişti. Bunun üzerine Kirli Sepeti'nden 2 oyuncunun daha ayrılık haberi geldi. Bu oyuncular kim? Kimler Kirli Sepeti kadrosundan ayrılıyor? İşte detaylar...

MedYapım imzalı 24 Eylül 2023 tarihinde NOW TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kirli Sepeti, 32. bölümüyle kısa bir süreliğine ekranlara veda etti. Sezon finaline giren dizinin sezon finali sonrasında Halil İbrahim Ceyhan diziden ayrılmıştı. 

Halil İbrahim Ceyhan'ın ayrılığından sonra İstanbul'un zengin muhitlerinden birindeki bir butik sitede çalışan hizmetliler ile onların aralarında uçurumlar olan iş verenlerinin iç içe geçen hayatlarına odaklanan diziden hangi 2 başrol oyuncusu daha ayrıldı? 

İKİSİ DE DİZİDEN AYRILDI

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; dizide Feyyaz karakterine hayat veren Serhat Kılıç ve Nergis karakterine hayat veren Gözde Seda Altuner, diziden ayıldı. Yeni sezonda Kirli Sepeti ekranlarında olmayacaklar. 

YENİ AYRILIKLAR YAŞANACAK MI?

İlerleyen günlerde Kirli Sepeti dizisinde yeni ayrılıkların yaşanacağı da iddialar arasında. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi