Yangın mağduru ailenin yaraları sarılıyor Yangın mağduru ailenin yaraları sarılıyor

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, mahalle iftarları ile vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor. Başkan Kurt,  75. Yıl, Emek, Gündoğdu, Kırmızıtoprak, Büyükdere Mahallelerinin ardından Odunpazarı Belediyesi tarafından Orhangazi Mahallesi’nde düzenlenen İftar Programına katıldı. 

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN KURT’A TEŞEKKÜR

İftar programında oruçlarını açan vatandaşlar, verilen hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Kurt'a teşekkür etti. İftar programında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kurt ve Ayşe Ünlüce, vatandaşın halini hatırını sordu, uzun uzun sohbet etti. İftarını vatandaşlarla birlikte yapan Başkan Kurt ve Ünlüce, iftardan sonra da vatandaşlarla sohbet etmeyi sürdürdü. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Kurt ve Ünlüce, vatandaşın fotoğraf çektirme taleplerini de geri çevirmeyerek bol bol fotoğraf çektirdi.

SİZİNLE OLMAKTAN BÜYÜK MUTLULUK DUYDUK

İftar programında konuşan Başkan Kurt, tutulan oruçların kabul olmasını diledi. Birlikte iftar yapma şansı verdiği için Orhangazi Mahallesi sakinlerine teşekkür eden Başkan Kurt, “Odunpazarı Belediye Başkan aday olarak ben ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayşe Ünlüce, sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduk. Hepinizden Allah razı olsun. Önümüzdeki pazar günü yapılacak seçimler çok önemli seçimler. İyi düşünün, iyi değerlendirin, elinizi vicdanınıza koyarak oy kullanın, sonra pişman olmayın. Hepinize afiyet olsun”dedi.

HER GÜN 5 BİN KİŞİYE İFTAR YEMEĞİ İKRAM EDİLİYOR

Yıl boyunca Erenköy Mahallesi’nde bulunan Aşevi ve Yıldıztepe Mahallesi Erdal İnönü Halk Merkezi Aşevi Yemek Dağıtım Noktasında her gün iki öğün 3 çeşit sıcak yemeği ihtiyaç sahibi vatandaşlarla paylaşan Odunpazarı Belediyesi, bu hizmetini Ramazan Ayında da sürdürüyor. 4 mahallede de 1000’er kişilik sabit iftar çadırları açan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Emek Mahallesi İlk Adım Düğün Salonunda da her gün iftar programı düzenliyor. Başkan Kurt, ayrıca mahallelerde de iftar programları düzenliyor.

Kaynak: Bülten