Başkan Ünlüce'den şehit ailesine taziye ziyareti Başkan Ünlüce'den şehit ailesine taziye ziyareti

Gölpazarı Kaymakamı Alparslan Sözen tarım ve üretim alanında bir görüşme gerçekleştrmek üzere Eskişehir Toprak Mahsulleri Ofisi Müdürünü ağırladı. Kaymakam Alparslan Sözen'in ev sahipliğinde gerçekleşen kabulde, Bilecik Ziraat Odası Başkanı Ahmet Seviner ve Gölpazarı Ziraat Odası Başkanı Mehmet Denizli'nin de bulunduğu heyet, buğday alımı için görüşmelerde bulundu.

Kabulde, bölgedeki tarımsal üretimin ve buğday alımının önemi vurgulandı. Tarımsal üretimin desteklenmesi, çiftçilerin ve üreticilerin refah düzeyinin artırılması adına yapılan görüşmelerin önemine dikkat çekildi. Ayrıca, Eskişehir Toprak Mahsulleri Ofisi'nin bölgedeki tarımsal üretim ile ilgili politikaları ve işbirliği olanakları ele alındı.

ORTAK PROJELERİN ÖNEMİ VURGULANDI

Gölpazarı Ziraat Odası Başkanı Mehmet Denizli ve Bilecik Ziraat Odası Başkanı Ahmet Seviner'in de katılımıyla gerçekleşen toplantıda, tarımsal üretimin sürdürülebilirliği ve geliştirilmesi için işbirliği ve ortak projelerin önemi üzerinde duruldu. Ayrıca, çiftçilerin karşılaştığı sorunların çözümüne yönelik olarak alınabilecek tedbirler ve destekler masaya yatırıldı.

Gölpazarı Kaymakamlığı yaptığı açıklamada: " Kaymakamımız Alparslan Sözen Eskişehir Toprak Mahsulleri Ofisi Müdürünü makamında kabul etti.
Bilecik Ziraat Odası Başkanı Ahmet Seviner, Gölpazarı Ziraat Odası Başkanı Mehmet Denizli'nin de bulunduğu heyeti makamına kabul eden Kaymakamımız Alparslan Sözen, buğday alımı için ön görüşme gerçekleştirdi."dedi.

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi