Dolar 2 lira birden düştü! Dolara yerel seçim hamlesi! 4 Nisan 2024 döviz kurları Dolar 2 lira birden düştü! Dolara yerel seçim hamlesi! 4 Nisan 2024 döviz kurları

Kaymakam Altın, programda yaptığı konuşmada milli ve yerli tohum kullanımının önemine vurgu yaparak, ülke tarımının ve çiftçilerin desteklenmesi gerektiğini belirtti. Ayrıca, milli ve yerli tohumların kullanımının ekonomik ve ekolojik açıdan da faydalar sağlayacağını ifade etti.

Program, çiftçiler arasında memnuniyetle karşılandı. Kaymakam Altın'la sohbet edeb çiftçiler, milli ve yerli tohumların kullanımının tarımsal üretimi artıracağına ve ülke ekonomisine katkı sağlayacağına inandıklarını dile getirdi. Altın, programın çiftçilere destek olması ve tarımsal üretimin artırılmasına katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirildiğini söyledi.

"DAĞITIM PROGRAMINA KATILDI"

Seyitgazi Kaymakamlığı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,"Kaymakamımız Sayın Yeşim ALTIN; İlçemiz pazar yerinde gerçekleştirilen Milli ve Yerli çeşit olarak geliştirilen Ayçiçeği (Yağlık) hibe tohum dağıtım programına katıldı."ifadelerini yer verdi.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi