Bu 5 burçtan birisi olan yaşadı: Mart ayına kadar parayı bulacaklar Bu 5 burçtan birisi olan yaşadı: Mart ayına kadar parayı bulacaklar

Daha önce Demokrat Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı görevini yürüten ve 2019’da Demokrat Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı olan Şükrü Ketenci, 31 Mart Yerel Seçimlerinde İYİ Parti’nin Tepebaşı Belediye Başkan Adayı oldu. Adaylığına ilişkin Eskişehir.net’ten Meltem Karakaş’ın sorularını yanıtlayan Ketenci, Tepebaşı’nda tanınmışlığının ve güçlerinin olduğunu söyledi.

“DEMOKRAT PARTİLİLER DE ARAYIP DESTEKLEDİKLERİNİ SÖYLEDİ”

Demokrat Partililerin de kendisine destek verdiğini söyleyen Ketenci, birçok Demokrat Partilinin telefonla kendisini aradığını belirtti. Ketenci, gönül koyan Demokrat Partililerin olmadığını da kaydetti. 

“TEPEBAŞI’NDA GÜCÜMÜZ VAR”

Belediyeleri kazanacaklarına inandığını ifade eden Ketenci, “Adaylığım çok yeni belli oldu. Geçen hafta gelişti. Teklif geldi bana. Ben de pazar günü kabul ettim. Tepebaşı’nda gücümüz var. Daha önce aday olduğum için tanınmışlığım da var” dedi.

“ARTIK İKİ PARTİ ALGISI BİTTİ”

Ketenci, “Seçimler daha önce iki parti arasında geçiyor gibi oluyordu. Sadece CHP ve AK Parti varmış gibiydi. 2 parti var algısı artık bitti. İYİ Parti farklı bir yol açtı. Telefonum iki günden beri susmuyor. Tepkiler çok iyi. MHP’lilerden ve AK Parti’nin küskünlerinden de oy alırım” diye konuştu. 

Kaynak: Meltem Karakaş