Suyla hazırlanıyor: 300 yıllık şifa tarifi ortaya çıktı Suyla hazırlanıyor: 300 yıllık şifa tarifi ortaya çıktı

İnönü Belediye Başkanı Serhat Hamamcı, İnönü Anadolu Lisesi öğrencilerinin mezuniyet törenine katılarak, ilçe Kaymakamı Ahmet Yıldız ile birlikte öğrencilerin bu önemli günlerinde yer aldı. Başkan Hamamcı, mezun olan öğrencilerin eğitim süreçlerinde emeği geçen tüm öğretmenleri ve ailelerini tebrik ederek, gençlerin gelecekteki başarı ve mutlulukları için temennilerde bulundu.

Başkan Hamamcı, yeni eğitim ve öğretim kurumlarında ve hayatlarında başarılar dileyerek, gençlerin daha ileriye doğru emin adımlarla ilerlemesini umut ettiğini belirtti.

Başkan Hamamcı mezuniyet hakkında; " İlçe Kaymakamımız Sn. Ahmet Yıldız ve Başkanımız Sn. Serhat Hamamcı,  İnönü Anadolu Lisesi öğrencilerinin mezuniyet törenine katıldı.  Başkanımız Sn. Serhat Hamamcı, mezun olan öğrencilerin eğitim süreçleri boyunca emeği geçen tüm öğretmenlerini ve onları yetiştiren ailelerini tebrik ederek,  öğrencilerin bundan sonraki eğitimlerinde ve hayatlarında başarı ve mutluluk temennisinde bulundu. Yeni eğitim ve öğretim kurumlarınızda ve hayatınızda başarılar dilerim" dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi