Elinde TL olanlara İslam Memiş'ten son uyarı: Acele etmeyen kaybeder Elinde TL olanlara İslam Memiş'ten son uyarı: Acele etmeyen kaybeder

Parkın bulunduğu bölge, THK yolu üzerinde yer alıyor ve belediyenin kısa süre önce başladığı bir projenin tamamlanmasıyla hayata geçirildi. Açılışla ilgili olarak yapılan açıklamada, belediyenin ilçeye hizmet etmek için yola çıktığı ifade edilirken, Yenice Park'ın bu hizmet anlayışının bir yansıması olduğu vurgulandı.

Yenice Park projesinin tamamlanmasıyla birlikte, ilçenin yeşil alan ve rekreasyon imkanlarına önemli bir katkı sağlandı. İlçe sakinlerinin artık keyifli vakit geçirebilecekleri, dinlenebilecekleri ve spor yapabilecekleri bir mekanları daha oldu.

Belediye Başkanı Hamamcı açılış hakkında; "Yenice Mahallemiz THK yolu üzerinde bulunan ve yapımına kısa süre önce başladığımız Yenice Park çalışmamızı tamamlayarak ilçe sakinlerimizin hizmetine açıyoruz.İlçemize hizmet etmek için çıktığımız bu kutlu yolda bir projemizi daha hayata geçirmenin mutluluğuyla parkımız ilçemize hayırlı olsun" dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi