Bakan Yerlikaya duyurdu: Eskişehir'de zehir tacirlerine geçit yok Bakan Yerlikaya duyurdu: Eskişehir'de zehir tacirlerine geçit yok

İnönü Belediyesi, ilçenin çeşitli noktalarında devam eden çalışmalar kapsamında önemli adımlar attı. Belediye, Anıtpark'ta bulunan oyun gruplarını yenileri ile değiştirmek üzere iş makineleriyle sökerek, park içinde ve çevresinde ot biçimi işlemlerini gerçekleştirdi. Ayrıca Yenice Park çevresindeki kaldırım çalışmalarını tamamlayarak, tarla yollarında greyderlerle yol düzeltme ve tesviye çalışmaları yaptı.

İnönü Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; " Belediyemiz tarafından ilçemizde devam eden çalışmalar kapsamında; Anıtpark’ta bulunan oyun gurupları yenileri ile değiştirilmek üzere iş makinelerimiz ile söküldü, park içinde ve çevresinde ot biçimi, Yenice Park’ın çevresinde tretuvar çalışması, tarla yollarında greyder ile yol düzeltme ve tesviyesi yapıldı. Yumurta Pazarı Caddesinde bulunan parkın yanında yapımına başladığımız çeşme tamamlanarak mahalle sakinlerimizin hizmetine açıldı" 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi