Eskişehir'in Seyitali Mahallesi'nde yaşayan Ahmet Badem ve Fevziye Badem, İnönü Belediye Başkanı Serhat Hamamcı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Ziyaret sırasında, mahalle sakinleri, belediye başkanına mahallelerindeki mevcut durum ve ihtiyaçlar hakkında bilgi verdi. Belediye Başkanına mahallelerinde gerçekleşen projeler ve yapılan çalışmalar hakkındaki memnuniyetlerini dile getirdiler. Serhat Hamamcı’ya olan güvenlerini de dile getiren mahalle sakinleri, Serhat Hamamcı’ya görevinde başarılar diledi. 
Belediye Başkanı Serhat Hamamcı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, mahalle sakinlerine teşekkür etti ve yapacakları her çalışmada vatandaşların desteğinin kendileri için önemli olduğunu vurguladı.

İnönü Belediyesi sosyal medya hesabında ziyarete dair fotoğrafları şu sözlerle paylaştı:” İlçemiz Seyitali Mahalle Sakinlerinden Sn. Ahmet Badem ve Sn. Fevziye Badem, Başkanımız Sn. Serhat Hamamcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkanımız, Sn. Badem Ailesine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.”

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi