Erdoğan imzalıyor: Şubat ayında bütün emekliye bu ödeme yapılacak Erdoğan imzalıyor: Şubat ayında bütün emekliye bu ödeme yapılacak

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu yaklaşan yerel seçimler öncesinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede kentin dört yanında çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Hatipoğlu, günün erken saatlerinde Seyitgazi ilçesine gelerek, Seyitgazili vatandaşlarla bir araya geldi. Hatipoğlu, Cumhur İttifakı paydaşları ve Seyitgazililerle yapılan kahvaltıda vatandaşlarla sohbet ederek, istek ve ihtiyaçlarını dinledi. 
Düzenlenen kahvaltı organizasyonuna AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan, AK Parti İl Başkanı Gürhan Albayrak, MHP İl Başkanı İsmail Candemir, MHP Seyitgazi Belediye Başkan Adayı Erhan Erden ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Nebi Hatipoğlu, kahvaltı organizasyonunun ardından Seyitgazili esnafları ziyaret ederek, vatandaşların istek ve beklentilerini dinledi. 

AK Parti Seyitgazi Seçim İrtibat Bürosu açılış kurdelesi, AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan, AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, AK Parti İl Başkanı Gürhan Albayrak, MHP İl Başkanı İsmail Candemir, eski AK Parti Eskişehir Kurucu İl Başkanı Osman Yüksel ve ilçe başkanları tarafından kesildi.

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Seyitgazi ve Kırka’ya gerçekleştirdiği ziyarette ETİ Maden  İşletmeleri Kırka Bor Müdürlüğü çalışanlarıyla da bir araya geldi. İşçilerin yemek molalarında ziyaret eden Hatipoğlu, fabrika faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Eskişehir’in dört yanında vatandaşlara hizmet için çalışacağını ifade eden Hatipoğlu, “Ülkemiz için çok önemli bir iş yapıyorsunuz. Bu tesisler ülkemizin ihracatta en önemli tesislerinden biri ve çok önemli bir ürün çıkarıyorsunuz. Ülkemiz için verdiğimiz hizmetlerden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Buradaki yatırımlarımız devam edecek. Tüm sıkıntılarınız için, bizlere ulaşabilirsiniz. Bu göreve vatandaşa hizmet etmek için talip olduk, bu sebeple her zaman yanınızda olacağız” dedi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi