Hakan Sabancı'yla bir süredir ilişki yaşayan Hande Erçel'e dün Elle Style Awards 2024 ödül gecesinde giydiği kıyafetle, Hakan Sabancı'nın eski sevgilisi Aygün Aydın'ı kızdırdı. Aygün Aydın, Hande Erçel'e hangi yorumu yaptı? 

Hande Erçel, "Güneşin Kızları" dizisiyle kariyerinde önemli bir adım atmıştı. Güzelliğiyle herkesin ilgisini çeken ünlü oyuncu, yaşadığı ilişkilerle de gündeme gelmişti. 2020 yılında yayınlanan "Sen Çal Kapımı" dizisindeki partneri Kerem Bursin ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Hande Erçel'in, Kerem Bursin ile yaşadıkları ayrılıkta olay olmuştu.

Bir süre Aygün Aydın'la ilişki yaşayan Hakan Sabancı, Aygün Aydın'la ayrıldıktan sonra Aygün Aydın ile yaşadıkları olaylı iletişimleriyle gündeme gelmişti ve uzun bir süre gündemde kalmıştı. 

İKİ YILDIR BİRLİKTELER

Hande Erçel ve Hakan Sabancı'nın yaşadıkları ilişki ise iki yıldır gündemden düşmüyor. İkili beraber gittikleri tatillerle, gezdikleri ülkelerle, paylaştıkları fotoğraflarla herkesi kendilerine hayran bırakıyor. Dün gerçekleşen Elle Style Awards 2024 ödül törenine beraber katılan ikili beraber kameraların karşına geçip, yine mutlu giden ilişkileri ve gülen yüzleriyle dikkatleri üzerlerine çektiler. 

"KÖTÜ BİR REPLİKAMSIN"

Hande Erçel dün ödül gecesinde giydiği kıyafetle dikkatleri üzerine çekerken, Hakan Sabancı'nın eski sevgilisi ünlü oyuncu Aygün Aydın'dan Hande Erçel'e "kötü bir replikamsın" yorumu geldi. 

Aygün Aydın 2020 tarihinde giyidiği bir kıyafeti, Hande Erçel'in dün giydiği kıyafete benzeterek yorumda bulundu. 2020 tarihinde giydiği kıyafeti paylaşarak, Hande Erçel'e gönderme yaptı. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi