Han Kaymakamı Esra Kodaz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Mete'nin de aralarında bulunduğu davetliler, sergiyi ziyaret ederek kursiyerlerin el emeği göz nuru eserlerini inceledi.

Han İlçe Halk Eğitim Merkezi, bölgedeki yetişkinlerin meslek edinme, el sanatları öğrenme ve kişisel gelişimlerini destekleme amacıyla çeşitli kurslar düzenlemektedir. Bu kapsamda, merkez tarafından düzenlenen sergiler, kursiyerlerin ürettikleri eserleri sergileyerek onların emeklerini görünür kılmakta ve toplumla buluşturmaktadır.

Sergi açılışı sırasında Han Kaymakamı Esra Kodaz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Mete, kursiyerlerin eserlerini ilgiyle incelediler. Kodaz ve Mete, kursiyerlerin emeklerine ve yeteneklerine övgüler yağdırarak, onların el becerilerini ve yaratıcılıklarını takdir ettiler.

Yapılan açıklamada, "Han İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu sergi açılışını İlçe Kaymakamımız Sayın Esra KODAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal METE ile birlikte gerçekleştirdik.

Emeği geçen herkese Başta Halk Eğitim Merkezi Müdürü Emrullah AKSAKAL ve Kurs Öğretmenimiz olmak üzere bütün kadınlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum." denildi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi