• DOLAR 32,50 %0.08
  • EURO 34,78 %-0.12
  • ALTIN 2.496,45 %0.48
  • BİST100 9.693 %1.77
  • BITCOIN 64.300 %2.06
  • ETHERIUM 3.070 %1.55
17°

Afet Haberleri

afet haberleri ve güncel afet gelişmeleri, afet ile ilgili tüm video, afet fotoğrafları ve afet haberleri Eskisehir.Net | Eskişehir Haber - Eskişehir Son Dakika Haberleri sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Hastane Afet Planı kapsamında 17.04.2024 tarihinde Hastanelerde masabaşı ve saha tatbikatları ekipleri tarafından başarıyla gerçekleştirildi.

ESKİŞEHİR

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde ‘Afet Bölgesinde Gezici Kütüphaneler’ konulu sunum düzenlendi.

ESKİŞEHİR

AFAD Eskişehir İl Müdürlüğü tarafından Devlet Malzeme Ofisi Eskişehir Bölge Müdürlüğü personeline “Afet ve Yangın Farkındalık “ eğitimi verildi.

ESKİŞEHİR

AFAD Eskişehir tarafından Hüseyin Erçelebi Anadolu Lisesi öğrencilerine, Afet ve Yangın Farkındalık eğitimi verildi.

Tepebaşı Belediyesi, Tepebaşı Arama Kurtarma ile Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) tarafından “Afet ve Kadın” isimli panel düzenlendi.

Odunpazarı Kent Konseyi Afet Çalışma Grubu 6 Şubat 2023 Kahramanmaraş Depremleri 1. yılı dolayısıyla basın açıklamasında bulundu.

Tepebaşı Belediyesi, Tepebaşı arama Kurtarma ile Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) tarafından “Afet ve Kadın” isimli panel düzenlenecek.

ESKİŞEHİR

Dorlion Arama Kurtarma (DAK) ekibi gençlere ve merkez görevlilerine "Acil durumlarda nasıl davranmalıyız?“ konulu seminer verdi.

ESKİŞEHİR

Eskişehir'de 2024 Yılı Hap (Hastane Afet Ve Acil Durum Planı) Güncellemesi Hakkında Bilgilendirme Ve Durum Değerlendirme Toplantısı yapıldı.

ESKİŞEHİR

Odunpazarı Kent Konseyi Afet Çalışma Grubu olarak 9 Ocak 2024 tarihi itibarıyla ülkemiz ve kentimiz genelinde yaşanan yoğun kış şartları...

GÜNDEM

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, TBMM'nin bütçe görüşmelerinde açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM

Düzce Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Topluluğu (DÜMİTO) tarafından düzenlenen Deprem Semineri'nde konuşan Japon Deprem Uzmanı Yoshinori Moriwaki, Türkiye'de yapı denetiminin...