AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan, Engelliler Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinlik kapsamında Eskişehir'deki engelli bireylerle bir araya gelerek onların sorunlarını dinlediler ve ihtiyaçlarını anlamaya çalıştılar. Bu buluşma, engelli bireylerin seslerini duyurabildikleri ve taleplerini doğrudan yetkililere iletebildikleri bir fırsat sunarak, toplumsal farkındalık oluşturmayı amaçladı. 

Image

Etkinlik sırasında Gürhan Albayrak ve Prof. Dr. Ayşen Gürcan, engelli bireylerin karşılaştığı günlük yaşam zorluklarını anlamak için onlarla birebir görüşmeler gerçekleştirdiler. Ayrıca, engelli bireylerin sosyal ve ekonomik hayata daha fazla katılımını sağlamak için yapılması gerekenler hakkında fikir alışverişinde bulundular.

"İyi ki varlar"

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak buluşmaya ait fotoğrafları şu sözlerle paylaştı:"Engelliler Haftası dolayısıyla kardeşlerimizle bir araya geldik. İyi ki varlar... Düzenlediğimiz programda, Milletvekilimiz Prof. Dr. Ayşen Gürcan ile birlikte engelli kardeşlerimiz ve kıymetli ailelerimizden, sosyal ve eğitim hayatlarına dair olan taleplerini bizzat kendilerinden dinledik. Engelli kardeşlerimiz ile gönül gönüle olmaya devam..."

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi