Emekliye beklenen ödeme geldi: Bu tarihte hesaplarına 10 bin lira yatacak Emekliye beklenen ödeme geldi: Bu tarihte hesaplarına 10 bin lira yatacak

Alpu Belediye Başkanı Gürbüz Güller'in talimatları doğrultusunda başlatılan çevre temizlik çalışmaları hızını kesmeden devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından günlük olarak yapılan cadde, sokak, meydan süpürme, evsel atık toplama ve naklinin yapılması ile geri dönüşümü mümkün olan atıkların toplanması işlerine ilâve olarak, ilçenin dört yanında çok sayıda ekiple temizlik ve bakım çalışmaları yürütülüyor.

Ekipler çöp toplama, yol yıkama ve yol süpürme gibi birçok farklı alanda hizmet vermeye devam ediyor. İlçenin merkezinde ve mahallelerinde çalışmalar devam ederken yeşil alanlar yabani otlardan temizlenerek, görsel bakımdan daha iyi hale getiriliyor. Mahallelerde ibadethaneler, muhtarlıklar, park ve bahçeler gibi vatandaşlarımızın sık bulunduğu mevkilerde, temizlik ve bakım çalışmalarının kesintisiz şekilde sürdüren ekiplerimiz süpürme, yıkama ve mıntıka temizliği ve genel temizlik yaparak halkın kullanımına sunuyor.

"Titizlikle devam ediyor"

Gürbüz Güller yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi; "

İlçemizde başladığımız çevre temizlik çalışmaları kapsamında yol temizleme işlemleri gece gündüz demeden büyük bir titizlikle devam ediyor. Ekiplerimize çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.

İlçemiz için herşey daha güzel olacak!"

Kaynak: Eskişehir.net Haber Merkezi