Tepebaşı Belediyesi her yıl binlerce kişinin faydalandığı Gençlik Merkezleri ile gençlerin gelişimine destek olmayı ve geleceklerine katkı sağlamayı sürdürüyor.

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri’nde gençlere yönelik ücretsiz olarak düzenlenen bahar dönemi programları 33 farklı branşta, bin 400 öğrencinin katılımıyla devam ediyor. Programlar kapsamında gençlere; sanattan spora, yabancı dillerden yaratıcı etkinliklere kadar pek çok eğitim olanağı sunuluyor.

Gençlik Merkezlerinde düzenlenen eğitimler

19 Mayıs Gençlik Merkezi ve 29 Ekim Gençlik Merkezi’nde gerçekleşecen eğitimler arasında; yaratıcı yazarlık, İngilizce speaking intermediate, gitar, bağlama, tango, Almanca A1, İngilizce A1, işaret dili, fitness, pilates, hit cardio, zumba, wing tzun, salsa, bachata, American English Advanced Master Class (C1-C2), İngilizce speaking (A1, A2, B1, B2), web yazılım, grafik tasarım, Rusça A1, resim, diksiyon, klasik gitar, nefes eğitimi gibi branşlar yer alıyor.

Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 0 (222) 323 85 35 numaralı telefondan 19 Mayıs Gençlik Merkezi, 0 (222) 322 18 45 29 Ekim Gençlik Merkezi yetkililerine ulaşabiliyor. Eğitimlere katılan gençler de Tepebaşı Belediyesi’ne ücretsiz olarak düzenlenen imkanlardan ve gençlere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyor.


 

Kaynak: Bülten