Emekli çok sevinecek: Maaşlarına ek olarak bu parayı alacaklar Emekli çok sevinecek: Maaşlarına ek olarak bu parayı alacaklar

Bugün, Türk - Alman Uzman Değişimi Programı kapsamında Eskişehir'de bulunan Genç Kızılay Eskişehir, gençlik katılımı ve yetkilendirme üzerine önemli bir sunum gerçekleştirdi. Programın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerini ileten Genç Kızılay Eskişehir, yaptıkları ve hedefleri hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Sunumda, Genç Kızılay Eskişehir'in toplumun gençlerini sosyal sorumluluk bilinciyle donatarak toplumsal fayda sağlama yolundaki çalışmaları vurgulandı. Sosyal yardım projeleri, sağlık hizmetleri, eğitim destekleri ve acil yardım faaliyetleri gibi çeşitli alanlarda gençlerin aktif rol almasını teşvik eden projelerin tanıtımı yapıldı.

Genç Kızılay Eskişehir programla ilgili, "Gençlik Katılımı ve Yetkilendirme, Türk - Alman Uzman Değişimi Programında Genç Kızılay Eskişehir olarak kendimizden ve yaptıklarımızdan bahsetme, sunum yapma fırsatı bulduk. Bu güzel gün ve fırsat için emeği geçen herkese teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi