Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Sümeyye Aydoğan'ın paylaştığı Now TV'nin sevilen dizisi Gaddar 19 Ocak tarihinde ilk bölümüyle yayınlanmaya başlamıştı. Çağatay Ulusoy'un uzun zaman sonra televizyon ekranlarına geri dönmesi sosyal medyada oldukça konuşulmuştu.

 Levent (Çağatay Ulusoy) karakteri, askerlik sonrası yaşamını gaddar bir kiralık katil olarak sürdürürken, Dağhan'ın hayatı, sevdiği kız Aydan'ın (Sümeyye Aydoğan) ansızın terk etmesi ve kardeşi Rüzgar'ın (Fatih Berk Şahin) karanlık bir dünyaya adım atmasıyla altüst olur. Dağınık hayatını yeniden inşa etmek için gaddar'ın bir kiralık katile dönüşmesini konu alan dizi, reyting rekorlarındaki düşüş nedeniyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

20. bölümüyle ekranlara veda edecek Gaddar da süpriz bir gelişme yaşandı. 

PATRON GELİYOR

Gaddar izleyicisinin çok merak ettiği Patron final bölümünde ortaya çıkacak. Patron kim olacak? Hangi oyuncu canlandıracak?

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; "Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz", "Ömer" gibi yapımlarda karşımıza çıkan Erol Babaoğlu Gaddar'ın patronu olacak. Patrıon karakterine Erol Babaoğlu hayat verecek. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi