Espark AVM, 21-29 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan ‘Ready Set Go’ etkinliğiyle ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Eskişehir’in yaşam ve cazibe merkezi Espark AVM, okulların sömestir tatiline gireceği için etkinlik alanında formula yarış simülatörü alanı kurmaya hazırlanıyor. Espark AVM’nin ziyaretçilerini, 21-29 Ocak tarihleri arasında,Ready Set Go’ isimli etkinlikle sanal bir yarış pistinde hızlı ve eğlenceli bir heyecan bekliyor. Beş farklı formula aracıyla bu eşsiz deneyimi yaşayacak olan ziyaretçiler, hızın ve eğlencenin tadını çıkaracak.

20 yılı aşkın tecrübesiyle alışveriş merkezi sektörünün öncü firmalarından olan ECE Türkiye yönetim portföyünde yer alan Eskişehir’in buluşma noktası Espark AVM, sömestire özel etkinlikler hazırlıyor. Yarıyıl tatilini Espark AVM’de geçirmek isteyenleri, formula yarışları deneyimi bekliyor.

Espark AVM, 21-29 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan ‘Ready Set Go’ etkinliğiyle ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. Ziyaretçiler, hazırlanan alanda gerçek formula yarış aracı boyutunda hazırlanan simülatörlere binme şansı yakalayacaklar. Kendilerini sanal bir yarışın içinde hissedecek ziyaretçiler, simülatör ile gerçek bir formula pistinde yarış tecrübesi edinerek hızın ve eğlencenin tadını çıkarabilecek. ‘Ready Set Go’ etkinliği, AVM’nin zemin katında bulunan etkinlik alanında hafta içi 13.00-21.00, hafta sonu ise 11.00 21.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte, 10 yaşın üzerindeki tüm ziyaretçiler bu eşsiz deneyimden faydalanabilecek.

Espark Alışveriş Merkezi 4 kat, 150 mağaza ve 1100 araçlık 4 kat otoparktan oluşmaktadır. Toplam 45 bin metrekarelik kiralanabilir alanla Espark Alışveriş Merkezi, tüm şehir için buluşma noktasıdır. 3M Migros hipermarketi, 9 salonlu Cinemaximum sinemaları, çocuk oyun alanı, terzi, eczane, elektronik eşya, tekstil, ev tekstili, kozmetik, kitap, müzik, oyuncak, spor mağazaları, kafe ve restoranları ile Espark Alışveriş Merkezi küçük büyük, kadın erkek bütün ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Espark’ta ayrıca ücretsiz olarak yararlanılabilen dört adet bebek odası, revir odası ve mescit bulunmaktadır. Bebek arabaları ve yemek katında bebek mama sandalyeleri bebekli ailelerin hizmetindedir. Engelli ve yaşlı ziyaretçilerimizin kullanabilmesi için tekerlekli sandalyeler mevcuttur.

Espark ileriye dönük, yenilikçi projeleri ile ziyaretçilerine farklı seçenekler sunmayı hedeflemektedir. Yıl boyunca düzenlenen farklı aktivitelerle ziyaretçileriyle buluşmayı hedefleyen Espark saat 22:00'a kadar açıktır.