"Eskişehir’e sahip çıkmaya devam edeceğiz" "Eskişehir’e sahip çıkmaya devam edeceğiz"

Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Gürdal Sarıkaya, Eskişehirli vatandaşları ev ve apartman temizliğine gelen kaçak vatandaşlar konusunda uyardı.

Sarıkaya, “Eskişehir halkının güvenliği ve değerli eşyaların kırılmaması, değer kaybetmemesi evlerimizin sıcak yuvamızın neşesini kaybetmemek için ev ve apartman temizliğinde kaçak bir şekilde çalışan kişilerle çalışmamanızı önemle rica ediyoruz. Resmi bir şekilde bu işi yapan, ofisi olan oda üyelerimizle çalışmanız konusunda sizleri itinayla ve önemle uyarıyorum” diye konuştu.

“KAÇAK ÇALIŞAN ŞAHISLARLA ÇALIŞMAYALIM”

Bu konuda birçok şikayet aldıklarını söyleyen Sarıkaya, “Odamıza gelerek ‘evimde eşyam kırıldı, duvarım darbe görüyor, ziynet eşyası ve para çalındı’ gibi pek çok konuda şikayetler alıyoruz. Bunları önlemek ve önüne geçmek için resmi firmalarla çalışalım. Sıcak yuvamızın sıcaklığını koruyalım. Berberler ve Kuaförler Odası üyesi temizlik hizmeti veren firmaların oda olarak yanlarındayız. Kaçak bir şekilde merdiven altı çalışan şahıslarla kesinlikle çalışılmayalım. Biz oda olarak kaçak çalışanları takip ediyor ve gerekli yasal işlemleri yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi