Eskişehir'de sır olay! Kaybolan eşini 5 gündür sokaklarda arıyor Eskişehir'de sır olay! Kaybolan eşini 5 gündür sokaklarda arıyor

Eskişehir Ticaret Odası,  Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Çavdar ve 1. Meslek Komitesi üyelerinin Kadastro Müdürü Nedim Çolpan'ı ziyaret etti.  Ziyaret sırasında, İsmail Çavdar ve 1. Meslek Komitesi üyeleri, inşaat sektöründeki üyelerinin görüşlerini, taleplerini ve sorunlarını Kadastro Müdürü ile paylaştıklarını belirttiler.

İŞBİRLİĞİNİN ÖNEMİ VURGULANDI

ETO Üyeleri inşaat sektörünün ekonominin önemli bir parçası olduğundan bahsederek maliyet artışları, arazi ve kaynak sıkıntıları,  teknolojik değişimler ve çevresel endişeler gibi faktörlerin sektörün karşılaştığı başlıca sorunlardan olduğunu dile getirdiler. Eskişehir Ticaret Odası  üyelerinin sesini duyurmak ve çözüm odaklı yaklaşımlar geliştirmek amacıyla gerçekleştirilen ziyaret, iş dünyası ve kamu sektörü arasındaki işbirliğinin de önemini vurguladı. 

Eskişehir Ticaret Odası sosyal medyasında yaptığı açıklamada: "Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Çavdar ve 1. Meslek Komitesi üyelerimiz Kadastro Müdürü Nedim Çolpan'ı ziyaret ederek, inşaat sektöründeki üyelerimizin talep ve sorunlarını iletti."dedi.

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi