Ceylan Ertem

Ceyl'an Ertem 8 Nisan Çarşamba saat 22:30'da 222 Park Eskişehir sahnesinde...

Etkinlikler 16.02.2020, 23:17
Ceylan Ertem
banner11

Ceyl'an Ertem türkü yorumlarından oluşan ‘Câhille Sohbeti Kestim’ isimli son albümünün şarkılarını seslendireceği konser ile sizlerle...

Ceylan Ertem, çoğu türkü yorumlarından oluşan yeni albümünde; sevginin, kardeşliğin, inancın, direncin, tutkunun sesini yükseltiyor. Türkü yorumları dışında bir Ahmet Kaya, iki de Fikret Kızılıok şarkısı yorumlayan şarkıcıya, çok özel başka şarkıcı dostları da eşlik ediyorlar. Can Güngör ve Gökhan Türkmen ile Kızılok şarkılarında düetler gerçekleştiren Ertem'in albümünde Yusuf Taşkın ve Coşkun Karademir'in de seslerini duyacağız. Hasan Saltık yani Kalan Müzik'in yapımcılığında paylaşılan albümün prodüktörlüğünü üstlenen Ertem, memleketin çok değerli aranjörlerinden Cenk Erdoğan, Can Güngör ve Çağrı Sertel ile çalıştı.


Birbirinden yetenekli müzisyenlerin katkısının bulunduğu Ceylan Ertem’in 7. stüdyo albümünde 12 adet yeniden yorum bulunuyor.

Albüm fotoğrafları için Aylin Güngör'ün analog film kameralarının önüne geçen Ceylan Ertem'e kapakta, Ertem'in mahallesinde beslediği sokak köpeği eşlik ediyor.

Etkinlik bilet fiyatı Tam 78.50 TL, Öğrenci 58.50 TL

Yorumlar (0)
hafif kar yağışlı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@