Elinde olan yaşadı: İşte geçen ay en çok satılan otomobil Elinde olan yaşadı: İşte geçen ay en çok satılan otomobil

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde Öğretim Üyesi olan Prof. Dr. Cemil Yücel, sosyal medya paylaşımları nedeniyle açığa alındı.

Üniversite yönetiminin yaptığı açıklamada; " Devletimizin kurum, kuruluş ve yetkililerini hedef alan paylaşımları nedeniyle Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Öğretim ÜyesiProf. Dr. Cemil Yücel açığa alınmıştır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur" ifadelerine yer verildi.

BAŞKA BİR SKANDALLA GÜNDEME GELMİŞTİ 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde meydana gelen trajik olayda, araştırma görevlisi Volkan Bayar, bir tabanca ile 4 akademisyeni hayatını son vermişti. Saldırganın katliamından önce, bazı akademisyenlerin Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER), Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER), Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı, YÖK Başkanlığı, Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi rektörlüklerine yaptıkları suç duyuruları, katliamın göz göre göre geldiğini ortaya koymuştu.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde yaşanan trajik olayın ardından, araştırma görevlisi Volkan Bayar ile ilgili çarpıcı detaylar gün yüzüne çıkmaya devam etmişti. Dekan Prof. Dr. Cemil Yücel'in Bayar'ın korkusundan odasına ikinci bir kapı açtırdığı ortaya çıkmıştı. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi