2008 yılında Boluspor ile oynanan şampiyonluk maçı sonrası Eskişehir’e dönüşte yaşadıkları trafik kazası sonrası 16 yıldır tekerlekli sandalyeye mahkum olan Eskişehirspor taraftarı Erman Sevkulak için, umut ışığı doğdu.


TARAFTARLAR DESTEK İSTEDİ
Omur ilik zedelenmesi yüzünden tekerlekli sandalye ye mahkum olan Erman için, uyumlu kök hücre bulunmasının ardından başlatılan kampanya ile destek çağrısında bulunan taraftarlar, yaptığı açıklamada;  18 Mayıs 2008 tarihinde oynanan ve Eskişehirspor'umuzun Süper Lig’e yükseldiği Boluspor final maçının dönüşünde trafik kazası geçirerek yaralanan ve o günden bu yana omurilik hasarı sebebiyle yürüyemeyen taraftarımız, arkadaşımız Erman Sevkulak'ın tedavisi için umut ışığı doğdu.
Kök hücre tedavisi için gerekli olan meblağın yarıya yakın kısmı tamamlandı. Kalan 250.000 TL için renktaşlarımızın yardımlarını bekliyoruz. TR43 0004 6003 2288 8000 0486 44 Erman Sevkulak. 


BAŞKAN KOCA’DA PAYLAŞIM YAPTI
Konuyla ilgili Eskişehirspor Kulübü Başkanı Erkan Koca, bir paylaşım yaparak, “Boluspor final maçı şampiyon olduktan sonra şehrimize dönerken Çukurhisar yakınlarında yaşanılan kaza sonucunda Ali Kardeşim ve Erman arkadaşımız ağır yaralanmıştı. Ali maalesef ki halen tekerlekli sandalyede yaşamını sürdürüyor ve bazı maçlarımızda bizimle birlikte oluyor. Erman arkadaşımız için çok şükür bir umut ışığı doğdu. Az çok demeden yardımcı olalım ve Erman arkadaşımızı tribünlerde “Eskişehir Sen Çok Yaşa” diye omuz omuza bağıralım” dedi.

Kaynak: Eskisehir. Net Haber Merkezi