U19 GENÇLERBİRLİĞİ ENGELİNDE
Eskişehirspor U-19 Elit B Ligi takımı, Gençlerbirliği ile deplasmanda karşılaşacak. 28 Puanlı Eskişehirspor ve 26 puanlı Gençlerbirliği mücadelesi bugün İlhan Cavcav Tesislerinde saat 14.00’de başlayacak. 
ES ES U16 İNEGÖL DE
Gelişim U-16 Ligi 3. Grupta mücadele eden Eskişehirspor, deplasmanda İnegöl Kafkasspor’a konuk olacak. Grubunda Bursaspor ve Sakaryaspor’un ardından üçüncü sırada yer alan U-16 takımının mücadelesi yarın saat 14.00’de İnegöl Sanayi Sentetik Çim Sahada oynanacak.  
U15 VE U14 SAKARYA DA
Eskişehirspor U14 ve U15 Gelişim Lig takımları ise Pazar günü Sakarya deplasmanında puan arayacak.
U15 ligi 3. Grupta yer alan Eskişehirspor, Sakaryaspor ile 11 Şubat Pazar günü saat 13.00’de Sakarya Ekrem Karaberberoğlu Alt Yapı Tesislerinde  karşılaşacak.
U14 Ligi 3. Grupta yer alan Eskişehirspor, U15 gibi aynı gün ve aynı sahada saat 15.00’de Sakaryaspor ile karşılaşacak.
ES ES U17 EV SAHİBİ
Eskişehirspor Akademi takımlarından 4’ü haftayı deplasmanda geçirirken, U17 takımı ise Düzce Camspor’u ağırlayacak. U17 Belgesel Gelişim ligi 2. Grupta yer alan Eskişehirspor’un Düzce Camspor ile 10 Şubat cumartesi günü Vali Hanefi Demirkol tesislerinde oynayacağı mücadele saat 15.00’de başlayacak.
DEPLASMAN MASRAFLARINA ALP’TEN DESTEK
Diğer taraftan Eskişehirspor alt yapı takımların bu haftaki deplasman masraflarına, Özkan Alp’den destek geldi. Konuyla ilgili Alt yapıdan yapılan açıklama şöyle; Altyapımızın deplasman masraflarına destek olarak bizlerin yanında olan Beylikova Belediye Başkanı ve Ak Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp’e teşekkür ederiz.

Kaynak: Murat Dağtekin