İnönü'den Sakarya'ya uzanan milli mücadele rotasında gençler dedelerinin savaştığı noktaları gezecek İnönü'den Sakarya'ya uzanan milli mücadele rotasında gençler dedelerinin savaştığı noktaları gezecek

Bursa 4K Ortopedi ve Travmatoloji Buluşması “Çocuk Kırıklarında Zor Kararlar” adlı programa Bursa ve çevre illerden ortopedi ve travmatoloji alanında uzman hekimler yoğun ilgi gösterdi. Prof. Dr. Bartu Sarısözen'in moderatörlüğündeki programa İstanbul İzmir Bursa Eskişehir gibi illerden doktorlar katıldı.

Ortopedi ile ilgili bu işe gönül vermiş, sadece bu işle ilgilenen her kurumdan duayen isimlerin bir arada olduğu ortak bir konsey gerçekleştirdiklerini belirten Prof. Dr. Yüksel Özkan, "Bu vesileyle bölgede düzenlediğimiz önemli bir toplantıda meslektaşlarımızla bir araya geldik. Bu akşamki toplantıda çocuk ortopedi alanında uzman meslektaşlarımız kendi deneyimlerini paylaşacaklar. Mesleğimizde özellikle çocuk olunca ortopedik bir travmada yaklaşımda zorlanmaktayız. Bu anlamda kendi deneyimlerini paylaşıp, meslektaşlarımızla bir araya gelme noktasında bu bilimsel toplantının sosyal bir önemi de var. İzmir'den ve İstanbul'dan çocuk ortopedisinin gelişmesinde çok önemli katkılarda bulunan meslektaşlarımızla bir araya geleceğiz. Ben bize destek veren Medicana Ortopedi Kliniğine, hastane yönetimine ve katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı