Milli Takım maçı için Eskişehir'de hazırlıklar başladı Milli Takım maçı için Eskişehir'de hazırlıklar başladı
 

     Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek özel etkinlikler ile kutlanıyor.  “2 Eylül Kurtuluş Günü” onuruna düzenlenen etkinlikler “2 Eylül Eskişehir’in Kurtuluşu Ulusal Minikler ve Veteranlar Spor Şenliği” ile start aldı.

  Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından Osmangazi Spor Sahası ve Kanlıkavak Basketbol Sahasında düzenlenen şenlikte ilk olarak hentbol, voleybol ile basketbol branşlarında takımlar grup maçlarında mücadele ediyor.

Sabah ve akşam olmak üzere minikler ve veteranların mücadelesine sahne olan karşılaşmalarda voleybolda 11 minik 2 veteran, hentbolda 16 minik 6 veteran, basketbolda ise 16 minik 6 veteran takım yer alıyor. Açık sahada yan yana 7’den 70’e kıdemli vatandaşlar ve torunlarının spor müsabakalarında buluştuğu şenlik kapsamında 2 Eylül Cumartesi günü 15.30’da “Sporcu Kortej Yürüyüşü” düzenlenecek. Osmangazi Spor Sahası Kanlıkavak mevkiinde düzenlenen yürüyüşte sporcuların yanı sıra spor şenliğine davetli misafirler ve Eskişehirli sporseverler de katılacak.

Kaynak: Bülten