Eski milli futbolcu Ersen Martin vefat etti Eski milli futbolcu Ersen Martin vefat etti

HAVA DURUMU

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğünden elde edilen bilgilere göre 20 Mart Çarşamba günü Eskişehir'de havanın parçalı ve  bulutlu olması bekleniyor. Öğle saatlerinden itibaren yağmurlu yüksek kesimlerde karla karışık yağmurlu bir hava olması tahmin ediliyor.

 Eskişehir'de gün içerisinde ortama sıcaklığın 9 derece civarında olması beklenirken, gece saatlerinde ise  hava sıcaklılığının 2 dereceye kadar düşeceği tahmin ediliyor. Günün en yüksek sıcaklığı  10 derece civarında, en düşük sıcaklığınınn ise 1 derece civarında olması bekleniyor.

Rüzgarın, kuzey ve kuzeybatı yer yer kuzeydoğu yönlerden hafif ve orta kuvvette, yarın öğle saatlerinde Bursa'nın batı ve kıyı kesimlerinde kuvvetli (30 - 50 km/saat) eseceği tahmin ediliyor.

BÖLGE GENELİ HAVA DURUMU

Bölge genelinin parçalı ve çok bulutlu geçeceği, bu gece saatlerinde Bursa'dan başlayacak yağışların, yarın öğle saatlerinden itibaren bölge geneline yayılacağı, yağışlar genelikle yağmur, yüksek kesimlerde karla karışık yağmur ve kar yağışlı şeklinde olacağı tahmin ediliyor.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi