Eskişehir'de korkunç cinayet: Allah'tan emir aldım dedi ablasına bunu yaptı Eskişehir'de korkunç cinayet: Allah'tan emir aldım dedi ablasına bunu yaptı

Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada, Ankara'da düzenlenen Görme Engelliler Türkiye Halter Şampiyonası'nda sporcusu Salih Veysel Kök'ün başarısını duyurdu. Kök, 82.5 kiloda toplamda 385 kg kaldırarak Türkiye birincisi oldu. Müdürlük, sporcuyu ve antrenörünü tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

TÜRKİYE HALTER ŞAMPİYONU OLDU

Sporcu Salih Veysel Kök'ün Görme Engelliler Türkiye Halter Şampiyonası'nda elde ettiği başarı, Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gururla duyuruldu. Kök'ün 82.5 kiloda kaldırdığı 385 kg'lik ağırlıkla Türkiye birincisi olması, hem sporcu hem de antrenörünün emeklerinin karşılığını aldığı bir başarı olarak görüldü.

Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sosyal medyasında yaptığı açıklamada: “Ankara’da düzenlenen Görme Engelliler Türkiye Halter Şampiyonası’nda sporcumuz Salih Veysel Kök 82.5 kiloda toplamda 385 kg kaldırarak Türkiye Şampiyonı olmuştur. Sporcumuzu ve antrenörünü tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.”dedi.

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi