Renault araçlarda öyle bir şey yaptı ki: İşte her modelin fiyatı Renault araçlarda öyle bir şey yaptı ki: İşte her modelin fiyatı

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğünden elde edilen bilgilere göre, 11 Temmuz Perşembe günü havanın, parçalı bulutlu ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

11 TEMMUZ HAVA DURUMU

Eskişehir'de gün içerisinde ortalama sıcaklığın 26 derece civarında olması bekleniyor. Günün en yüksek sıcaklığı 33 derece civarında, en düşük sıcaklığının ise 19 derece civarında olması bekleniyor. 

BÖLGE GENELİ HAVA DURUMU

Bölge genelinin parçalı ve çok bulutlu olacağı, sabah saatlerinden itibaren Bursa'dan başlayarak aralıklı ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir. Eskişehir ve Kütahya'da 1 - 3 derece artması, Bursa ve Bilecik'te ise 3 - 5 derece azalması beklenmektedir. Kuzeyli yönlerden hafif ve orta kuvvette eseceği tahmin edilmektedir.

YAĞIŞ UYARISI

Yerel gök gürültülü sağanak yağışların beklendiği yerlerde yağış anında kuvvetli rüzgâr, kısa süreli kuvvetli yağış, dolu yağışı ve yıldırım gibi olumsuzluklar meydana gelebilir. İlgililerin ve vatandaşların yağış anında dikkatli ve tedbirli olması önem arz etmektedir.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi