17 bin liradan satılacak: BİM bayram öncesi indirimli fiyatları açıkladı 17 bin liradan satılacak: BİM bayram öncesi indirimli fiyatları açıkladı

Edinilen bilgilere göre, Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekiplerince 7 Haziran tarihinde ‘Barlar Sokağı' olarak bilinen Vural Sokak üzerinde asayiş uygulaması gerçekleştirildi. Akşam 21.00 ile 23.00 saatleri arasında gerçekleştirilen denetimlere 88 personel ile 1 çevik kuvvet tim personeli katıldı. Denetimlerde bin 975 şahıs sorgulanırken, ‘Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi' suçundan aranması olan 1 şahıs yakalandı ve 2 şahsın yoklama kaçağı olduğu tespit edildi. Ayrıca, sokak üzerindeki yapılan denetimlerde bir araçta 518 sentetik ecza, bir başka araçta ise 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi.


Denetimlerde, sokak üzerindeki 42 umuma açık yerde yapılan kontroller sonucunda 2 işletmeye gerekli işlemlerin uygulandığı, kontrol edilen 418 araçtaki 51 sürücüye de çeşitli ihlallerden gerekli işlemlerin uygulandığı belirtildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı