Kaptan Aksoyek’ten Prof. Dr. Acemoğlu’na Eskişehir Kitabı Kaptan Aksoyek’ten Prof. Dr. Acemoğlu’na Eskişehir Kitabı

Toplantıda, Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın'ın başkanlığında, öğretmenlerin katılımıyla çeşitli konular ele alındı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Sinan Aydın, öğretmenlerin katkılarıyla gerçekleştirilen başarılı eğitim çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti. Öğretmenlerin sorunlarını dinlemek ve çözüm yolları bulmak amacıyla düzenlenen toplantının verimli geçmesini diledi.

Değerlendirme toplantısında, öğretmenlerin eğitim sürecinde karşılaştıkları zorluklar, öneriler ve çözüm önerileri ele alındı. Öğretmenler, sınıf içi eğitim yöntemleri, öğrenci motivasyonu, sınav değerlendirme sistemleri ve öğrenci başarısını artırmaya yönelik stratejiler üzerine görüşlerini paylaştılar.

TOPLANTI YAPILDI

Müdürlükten yapılan açıklama şu şekilde; "İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sinan Aydın’ın başkanlığında ilimiz genelindeki ilkokul müdürleri ile bu kademede görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Rehber ve İngilizce branş öğretmenlerin katılımıyla “Değerlendirme Toplantısı” gerçekleştirildi."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi