Eskişehir Valiliği duyurdu: Yasak bugün başlıyor Eskişehir Valiliği duyurdu: Yasak bugün başlıyor

Anadolu Üniversitesi İşitme Engelli Çocuklar Okul Öncesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezi (İÇEM) 8’inci sınıf öğrencileri için mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Mezuniyet törenine İÇEM Müdürü Prof. Dr. Zerrin Turan, İÇEM Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Duygu Büyükköse, Matematik Öğretmeni Fevziye Güldür başta olmak üzere İÇEM öğretmenleri, veliler ve öğrenciler katılım gösterdi.

UZUN YOLCULUĞUN SONU...

Mezuniyetin açılış konuşmasını yapan İÇEM Müdürü Prof. Dr. Zerrin Turan, “2024 yılı mezunlarımızı veriyoruz. Hepsinin hayatında yeni zaman dilimleri açılıyor. Çok uzun zamandan beri birlikteyiz, velilerimizle de birlikte çalıştık ve sonuçlarımız güzel oldu. Çocuklarımızın başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

İÇEM MEZUNU OLMA AYRICALIĞINA SAHİP OLACAKLAR

İÇEM Matematik Öğretmeni Fevziye Güldür ise konuşmasında, “Velilerimizin bizlere emanet ettiği evlatlarını erdem ve bilgi ile donattığımız, yetişkin genç bireyler haline getirdiğimiz bir nesli daha yeni hayatlarına uğurluyoruz. Öğrencilerimizi mezun ediyor ve okul günlerini okul hatıralarına dönüştürüyoruz. Öğrencilerimiz, İÇEM mezunu olma ayrıcalığına sahip olacak” ifadelerini kullandı.


Mezuniyet töreninin devamında İÇEM öğrencilerinin bir yıl boyunca hazırladıkları resim, seramik ve el işleri sergisi başta aileler olmak üzere katılımcıların ziyaretine açıldı. Törenin sonunda mezun olan öğrenciler halk oyunları gösterisi sergiledi.

A W224886 03

Kaynak: İhlas Haber Ajansı