Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ev sahipliğinde, Eskişehir’de ticarete yön veren iş insanları, öğrencilerle buluştu. Bu buluşmaya, İl Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın, Eskişehir Ticaret İl Müdürü Cemil Kürkçü, Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Ekrem Birsen, Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ersin Karakoç, Eskişehir Sanayici Ve İş İnsanları Derneği Başkanı Aydın Bandırma ile iş insanları Ali Eldem ve Hasan Küpeli katıldı.
Gerçekleşen bu buluşmada, öğrencilerin iş dünyasıyla tanışmasını ve deneyimlerini paylaşmasını sağlayarak geleceklerine yönelik ilham ve rehberlik sunmayı amaçladı. İş İnsanları bilgilerini öğrencilerle paylaşarak, öğrencilerin geleceklerine ışık tuttular. 

Bilgi ve deneyimler paylaşıldı

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü sosyal medya hesabında programa dair fotoğraflara şu ifadelerle yer verdi: “Eskişehir’de ticarete yön veren önemli iş insanları öğrencilerimizle buluştu. Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Sinan Aydın, Eskişehir Ticaret İl Müdürü Sn. Cemil Kürkçü, Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Sn. Ekrem Birsen, Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Sn. Ersin Karakoç, Eskişehir Sanayici Ve İş İnsanları Derneği Başkanı Sn. Aydın Bandırma ile iş insanları Sn. Ali Eldem ve Sn. Hasan Küpeli katılarak gelecek planları ve vizyonlarını gençlerle paylaştılar."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi