Gram altında beklenen oldu: İşte 5000 lira için verilen tarih Gram altında beklenen oldu: İşte 5000 lira için verilen tarih

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğünden elde edilen bilgilere göre, 3 Haziran Pazartesi havanın, az bulutlu ve güneşli olacağı tahmin ediliyor.

3 HAZİRAN HAVA DURUMU

Eskişehir'de gün içerisinde ortama sıcaklığın 29 derece civarında olması bekleniyor. Günün en yüksek sıcaklığı 34 derece civarında, en düşük sıcaklığının ise 15 derece civarında olması bekleniyor. 1 - 3 derece artarak mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin edilmektedir.

BÖLGE GENELİ HAVA DURUMU

Bölge genelinin Parçalı ve az bulutlu, Pazartesi öğle saatlerinden sonra Kütahya çevrelerinin yerel olmak üzere hafif sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir.

SICAKLIK UYARISI

Mevsim normallerinin 5 ila 8 derece üzerinde yüksek seyreden hava sıcaklıkları nedeniyle, kronik rahatsızlığı olanlar, yaşlılar ve çocuklar başta olmak üzere vatandaşlarımızın günün en sıcak saatleri olan 12 ile 16 saatleri arasında açık alanda bulunmamaları hususunda dikkatli ve tedbirli olması önem arz etmektedir.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi