Tanınan ekonomist tarihi verdi: Gram altın 3000 bin liraya gidiyor Tanınan ekonomist tarihi verdi: Gram altın 3000 bin liraya gidiyor

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğünden elde edilen bilgilere göre 14 Mayıs Salı günü havanın, az bulutlu ve hafif sağanak yağışlı geçmesi beklenmektedir

14 MAYIS ESKİŞEHİR HAVA DURUMU

Eskişehir'de gün içerisinde ortama sıcaklığın 9 derece civarında olması bekleniyor. Günün en yüksek sıcaklığı 16 derece civarında, en düşük sıcaklığının ise 2 derece civarında olması bekleniyor. 

BÖLGE GENELİ HAVA DURUMU

Sabah saatlerinden parçalı ve az bulutlu, akşam saatlerinde Eskişehir, Kütahya ve Bilecik çevrelerinin yerel hafif sağanak yağışlı, sabah saatlerinde yer yer puslu geçeceği tahmin edilmektedir.

Kuzeyli yönlerden orta kuvvette, öğle saatlerinden sonra zaman zaman kuvvetli eseceği tahmin edilmektedir.

HAVA SICAKLIĞI UYARISI

Bölge genelinde sıcaklıklar mevsim normallerinin 3 - 6 derece altında seyretmektedir. Gece saatlerinde Kütahya ve Eskişehir illeri geneli ile Bursa ve Bilecik'in güney kesimlerinde (Keles, Harmancık, Pazaryeri, Bozüyük) yer yer hafif zirai don olayı beklenmektedir. Başta çiftçilerimiz olmak üzere tarımla uğraşan ilgilerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi