Odunpazarı’ndan katılımcı belediyecilik örneği Odunpazarı’ndan katılımcı belediyecilik örneği

Eskişehir'de bu hafta 7 yeni film vizyona girdi. 7 Haziran Cuma gününden itibaren vizyona giren filmler şöyle...

Garfield

Yönetmen: Mark Dindal

Konu: Karikatürist Jim Davis tarafından 1978 yılında yaratılan ve hikâyeleri karikatür sayfalarından televizyona kadar uzanan Garfield'ın animasyon filmi, kayıp babası Vic ile yolları yeniden kesişen Garfield'ın, arkadaşı Ollie ile birlikte yaşadığı maceraları konu ediniyor.

ESPARK

VEGA OUTLET

ÖZDİLEK

Bad Boys: Ya Hep Ya Hiç

Yönetmen: Adil El Arbi, Bilall Fallah
Oyuncular: Martin Lawrence, Will Smith, Vanessa Hudgens

Konu: Bu Yaz, dünyanın en sevdiği Kötü Çocuklar, koltuğunuzun ucunda aksiyon ve komedinin muhteşem uyumuyla geri dönüyor! Ancak bu sefer bir değişiklikle: Miami'nin en iyileri şimdi kaçıyor!

ESPARK

ÖZDİLEK

Hit Man

Yönetmen: Richard Linklater
Oyuncular: Glen Powell, . Retta, Adria Arjona

Konu: Şehrin polis teşkilatında ek iş yapan bir üniversite profesörü olan Gary, görev için sahte bir tetikçi kılığına girdiğinde hayatı değişir. ‘Kiralık Katil’ hizmetinden yararlanmak isteyen Madison’la tanıştığında, aralarındaki çekim ikisini de tehlikeli ve şüpheli durumlara sürükler.

ESPARK

ÖZDİLEK

Gözcüler

Yönetmen: Ishana Shyamalan
Oyuncular: Georgina Campbell, Dakota Fanning, Olwen Fouéré

Konu: Film, 28 yaşında bir sanatçı olan Mina'nın İrlanda'nın batısındaki geniş ve el değmemiş bir ormanda mahsur kalmasını konu alıyor. Bir sığınak bulan Mina, bilmeden her gece gizemli yaratıklar tarafından izlenen ve takip edilen üç yabancıyla birlikte kapana kısılır ve gerilim dolu dakikalar başlar.

ESPARK

ÖZDİLEK

Haikyu!! The Dumpster Battle

Yönetmen: Susumu Mitsunaka

Konu: Shoyo Hinata, idolü "Küçük Dev"i taklit etmek için Karasuno Lisesi voleybol takımına katılır. Ancak eski rakibi Tobio Kageyama ile takım kurmak zorundadır. İkisi birbirine zıt oyun tarzlarına rağmen güçlü bir silah haline gelirler.

ESPARK

ÖZDİLEK

Exhuma

Yönetmen: Jae-hyun Jang
Oyuncular: Kim Go-eun, Lee Do-hyun, Choi Min-sik

Konu: Film, paranormal bir takım olaylarla çevrili olan varlıklı bir ailenin çocuklarını kurtarmak için yükselen genç şaman ikilisi Hwa Rim ve Bong Gil'den yardım alması sonrasında gelişen olayları konu almaktadır.

ESPARK

Şeytanla Bir Gece

Yönetmen: Cameron Cairnes, Colin Cairnes
Oyuncular: Laura Gordon, Ian Bliss, David Dastmalchian

Konu: Johnny Carson'ın rakibi Jack Delroy, ülke çapındaki uykusuzluk çekenlerin uzun süredir güvendiği bir arkadaş olan 'Gece Baykuşları' adlı ortak talk showa ev sahipliği yapmaktadır. Ancak dizinin reytingleri Jack'in karısının trajik ölümünden sonra düşer. Talihini tersine çevirmek için çaresiz kalan Jack, 31 Ekim 1977'de eşi benzeri olmayan bir Cadılar Bayramı özel etkinliği planlar ama kötülüğü Amerika'nın oturma odalarına salmak üzere olduğundan habersizdir.

ESPARK

VEGA OUTLET 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi