Çalışanlar ve emekliler dikkat: Canlı yayında zamlı maaşlar paylaşıldı Çalışanlar ve emekliler dikkat: Canlı yayında zamlı maaşlar paylaşıldı

Eskişehir'de bu hafta 6 yeni film vizyona girdi. 24 Mayıs Cuma gününden itibaren vizyona giren filmler şöyle...

FURİOSA: BİR MAD MAX DESTANI

Yönetmen: George Miller
Oyuncular: Anya Taylor-Joy, Tom Burke, Chris Hemsworth

Konu: Dünya çökerken, genç Furiosa Nice Annelerin Yeşil Diyarı’ndan kaçırılır ve Savaş Lordu Dementus liderliğindeki büyük bir Motorcu Sürüsü'nün eline düşer. Çorak Topraklar'da ilerlerken, Ölümsüz Joe'nun başkanlık ettiği Kale'ye gelirler. İki diktatör egemenlik için savaşır. Bu sırada Furiosa eve dönüş yolunu bulmak çabalarken birçok sınavdan sağ çıkmak zorundadır.

PARİBU CİNEVERSE ESPARK 

KANATLI CİNEMAPİNK

CİNETİME ÖZDİLEK

YAPAY SEVGİLİM

Yönetmen: Anthony Hines, Casper Christensen
Oyuncular: Jack Whitehall, Paul Rust, Shailene Woodley

Konu: Charles bir kadın avcısı, Elaine ise bir servet avcısıdır. İkili, birlik olup kendi robot ikizlerinin peşine düşmek zorunda kalınca gerçek aşkın nasıl bir şey olduğunu öğrenmeye başlarlar.

PARİBU CİNEVERSE ESPARK 

KANATLI CİNEMAPİNK

CİNETİME ÖZDİLEK

KARGANIN UYKUSU

Yönetmen: Tunahan Kurt
Oyuncular: Alperen Aktaş, Nesrin Yari , Ahmet Ağgün

Konu: İşlev görmeyen bir maden aktarım tesisinde müdür olarak çalışan Nasip, çocukluğundan beri yaşadığı uyurgezerlik sorunu ile baş etmeye çalışmaktadır. Karısının şüpheli ölümünden sonra derin bir yalnızlığın ve sessizliğin içine gömülür. Köyde çıkan söylentilere kulak tıkayan Nasip, yedi yaşındaki oğlu İsmail'e iyi bir baba olamayacağını düşünür. Onu, kendisinin olmayacağı bir dünyaya hazırlamaya çalışırken bir taraftan da ona sahip çıkacak bir aile arayışına girer.

PARİBU CİNEVERSE ESPARK 

ŞEYTAN TOHUMLARI

Yönetmen Gabriel Abrantes | Senarist Gabriel Abrantes
Oyuncular: Brigette Lundy-Paine, Carloto Cotta, Anabela Moreira

Konu: Şeytan Tohumları, kökenleri ile ilgili gizemi çözmeye çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Kökenlerinde saklı olan gizemi çözmeye karar veren Edward, bunun için kız arkadaşıyla birlikte Portekiz'in gizemli dağlarına doğru bir yolculuğa çıkar. Bu seyahat, Edward’ın yıllardır görmediği annesi ve iki kardeşiyle bir araya gelmesini sağlar. Yıllar sonra bir araya gelen aile, birbirlerine sevgiyle yaklaşır. Ancak hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Bu ev, Edward’ın hayal ettiği masum yer değildir.

KANATLI CİNEMAPİNK

CİNETİME ÖZDİLEK

HAYALİ ARKADAŞLAR

Yönetmen: John Krasinski
Oyuncular: Ryan Reynolds, Cailey Fleming, John Krasinski

Konu: Film, unutulmuş HARK'ları çocuklarla yeniden buluşturmak için büyülü bir maceraya atılırken, herkesin hayali arkadaşlarını ve bu süper güçle neler yaptığını görebildiğini keşfeden bir kızın hikâyesini konu alıyor.

PARİBU CİNEVERSE ESPARK 

KANATLI CİNEMAPİNK

VEGA OUTLET SİNEMA SALONU 

CİNETİME ÖZDİLEK

CİNETİME ÖZDİLEK

MAYMUNLAR CEHENNEMİ: YENİ KRALLIK

Yönetmen: Wes Ball

Oyuncular: Kevin Durand, Owen Teague, Freya Allan

Konu: Maze Runner üçlemesine imzasını atan Wes Ball’un yönettiği film, Sezar’ın saltanatını takip eden birkaç neslin gelecekte, baskın tür olan maymunların uyumlu bir şekilde yaşarken insanların gölgede yaşamaya mecbur kaldığı bir dünyaya seyircileri davet ediyor.

PARİBU CİNEVERSE ESPARK

VEGA OUTLET SİNEMA SALONU 

KANATLI CİNEMAPİNK

CİNETİME ÖZDİLEK

ÜÇ SİLAHŞÖRLER D'ARTAGNAN 

Yönetmen: Martin Bourboulon
Oyuncular: François Civil, Vincent Cassel, Romain Duris

Konu: Cesur bir genç olan D’artagnan, bir kadını kaçırılmaktan kurtarmaya çalıştığı sırada yaralanır ve ölüme terkedilir. Kendine gelip Paris’e vardığında saldırganları bulmaya çalışır. Bu arayışın onu ülkesinin geleceğinin tehlikede olduğu gerçek bir savaşın kalbine götüreceğinden habersizdir. Kral’ın tehlikeli bir cesarete sahip üç silahşörü olan Athos, Porthos ve Aramis ile ittifak kuran D’artagnan, Kardinal Richelieu’nun karanlık entrikalarıyla karşı karşıya kalır. Ancak D’artagnan, Kraliçe’nin hizmetkarı Constance’a delicesine aşık olduğunda kendini büyük bir tehlikeye atar. Çünkü onu, can düşmanı haline gelecek olan Milady de Winter’ın peşine düşüren de bu tutkudur.

VEGA OUTLET SİNEMA SALONU 

ZİYARETÇİLER: BÖLÜM 1

Yönetmen: Renny Harlin
Oyuncular: Gabriel Basso, Madelaine Petsch, Rachel Shenton

Konu: Korku üçlemesinin ilk filminde, tatile çıkan genç bir çiftin yolculukları sırasında arabaları bozulur ve geceyi şehirden uzakta bir Airbnb evinde geçirmek zorunda kalırlar. Gayet sakin başlayan geceleri 3 maskeli katilin gelmesiyle kabusa döner.

PARİBU CİNEVERSE ESPARK

VEGA OUTLET SİNEMA SALONU 

KANATLI CİNEMAPİNK

CİNETİME ÖZDİLEK

ECLİPSE

Yönetmen: Efe Öztezdoğan, İpek Kent
Oyuncular: Ahmet Önder, İbrahim Çolak, Nazlı Savranbaşı

Konu: İzmir’den beş jimnastikçi tarihi bir başarıyla 2020 Tokyo Olimpiyatları’na katılmaya hak kazanır, ancak karşılarına eşi benzeri görüşmemiş bir engel çıkar; Covid-19. Pandemi nedeniyle tarihinde ilk kez ertelenen olimpiyatlarda hayallerine tutunup Türkiye’nin ilk olimpiyat madalyasını alabilmek için karantina, deprem, sakatlıklarla geçen zorlu bir yılın üstesinden gelmeye çalışırlar.

PARİBU CİNEVERSE ESPARK

TAROT

Yönetmen: Spenser Cohen, Anna Halberg
Oyuncular: Humberly González, Jacob Batalon, Alana Boden

Konu:Bilmeyerek lanetli kartlarda hapsolmuş tarif edilemez bir kötülüğü serbest bırakan arkadaşlar, birer birer kendi kaderleriyle yüzleşirler ve Tarot okumalarında önceden belirlenen gelecekten kaçmak için ölüme karşı bir yarışa girerler.

PARİBU CİNEVERSE ESPARK 

VEGA OUTLET SİNEMA SALONU 

KANATLI CİNEMAPİNK

CİNETİME ÖZDİLEK

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi