Başkan Çalışkan'dan ilçelere ziyaret

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, normalleşme süreciyle birlikte ilçe ziyaretlerine başladı. Mihalgazi ve Sarıcakaya ilçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulunan Başkan Çalışkan, vatandaşlarla sohbette bulunarak, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Eskişehir 06.06.2020, 14:28
Başkan Çalışkan'dan ilçelere ziyaret
banner11

Eskişehir iş ilanları için tıklayın

Gittiği her ilçede sosyal mesafe ve hijyen kurallarına hassasiyet gösterilmesini isteyen Çalışkan, ziyaretlerini; Sarıcakaya Belediye Başkanı Hüseyin Çam, İlçe Kaymakamı Murat Demirbilek, Mihalgazi Belediye Başkanı Zeynep Akgün, İlçe Kaymakamı Mehmet Furkan Taşkıran, ilçe teşkilât mensupları ve son olarak Sarıcakaya’da bulunan organik ipek böceği üretilen tesise gerçekleştirerek ilçelere dair istişarelerde bulundu. Pandemi sürecinde yapılan çalışmalarda emeği olan herkese teşekkür eden Çalışkan, hükümetin her zaman olduğu gibi milletinin yanında olduğunu vurguladı. Başkan Çalışkan,   

“Bu dönemde Cumhurbaşkanımızın liderliği, Sağlık Bakanımızın vizyonu, Bilim Kurulumuzun tavsiyeleri ve en önemlisi necip milletimizin sabır ve dayanışması bu süreçte başarının kaynağı olmuştur. Türkiye güçlü sağlık sistemi ve sosyal yardımlarıyla dünyaya örnek olmuştur. Başlayan normalleşme döneminde vatandaşlarımızın çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak, ekonomiyi canlandırmak ve yerli üretimi desteklemek için hükümetimiz tarafında dört ayrı finansman paketi daha açıklandı. Konut, taşıt, tatil ve sosyal hayat desteği paketleri ile vatandaşlarımızın finansman ihtiyaçlarını uygun şartlarda sağlayabilmesi amaçlanmıştır. ‘Devlet millet içindir’ anlayışı ile AK Parti olarak önümüzdeki süreçte de vatandaşlarımızın, esnafımızın, çiftçimizin yanında olmayı sürdürecek, destek vermeye devam edeceğiz. Millet olarak inşallah bu salgının da üstesinden geleceğiz, ekonomimizi ve üretimimizi daha da güçlendireceğiz” diye konuştu.

 

Yorumlar (0)
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@