Dolar 2 lira birden düştü! Dolara yerel seçim hamlesi! 4 Nisan 2024 döviz kurları Dolar 2 lira birden düştü! Dolara yerel seçim hamlesi! 4 Nisan 2024 döviz kurları

Eskişehir Türk Sağlık Sen, Sendikal faaliyetler kapsamında Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi ve Eskişehir Şehir Hastanesi'nde nöbette olan sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Sendika yetkilileri tarafından iftar sonrasında gerçekleştirilen ziyarette, sağlık çalışanlarıyla özlük, mali, sosyal ve mesleki etik konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret sırasında sağlık çalışanlarına gösterilen teveccüh ve destekten dolayı teşekkür eden sendika yetkilileri, sağlık çalışanlarının mesleki ve sosyal haklarının korunması ve iyileştirilmesi için çalışmalarına devam edeceklerini belirtti. Sağlık çalışanları da sendika yetkililerine desteklerinden dolayı teşekkür ederek, sorunlarının çözümü için iş birliği yapmaya hazır olduklarını ifade ettiler.

"DEĞERLİ SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ"

Eskişehir Türk Sağlık Sen ziyaretle ilgili yapılan açıklamada,"Sendikal faaliyetlerimiz kapsamında Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi ve Eskişehir Şehir Hastanesi' nde nöbette olan sağlık çalışanlarımızı iftar sonrası ziyaret ederek, gündeme dair özlük, mali, sosyal ve mesleki etik değerlerimiz konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Değerli sağlık çalışanlarımıza bizlere göstermiş oldukları teveccüh ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.ifadelerini kullandı.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi