Sigara zammında kritik düzenleme: En ucuz ve en pahalı sigara fiyatları değişecek Sigara zammında kritik düzenleme: En ucuz ve en pahalı sigara fiyatları değişecek

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç kentte faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Ataç, bu kapsamda geçen ay gerçekleşen genel kurulda Eskişehir Kent Konseyi Başkanı seçilen Ahmet Kapanoğlu ve yönetimini ağırladı.

“DAHA İYİ HİZMET ETMEK İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Tepebaşı Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen buluşmada Kapanoğlu ve yönetimi, yeni dönem faaliyet ve projelerine ilişkin Başkan Ataç’a bilgiler verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ataç, “Eskişehir Kent Konseyi Başkanlığına seçilen Ahmet Kapanoğlu ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum. Kent Konseylerinin şehirler için önemini biliyoruz. Bugüne kadar şehrimizi, şehrimizin havası, suyu ve toprağını korumak adına elimizden geleni yaptık. Bundan sonra da Eskişehir’imizi korumaya ve korurken de daha iyi hizmet etmek için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Kapanoğlu’nun Başkan Ataç’a teşekkür plaketi takdim ettiği ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Buluşmada Başkan Ataç konuklarına belediye binasında sergilenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu eserlerini de tanıttı.

T B1 0044

Kaynak: Bülten