Eskişehir'deki denetimlerde haksız fiyat artışı yapan işletmelere rekor ceza Eskişehir'deki denetimlerde haksız fiyat artışı yapan işletmelere rekor ceza

Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, milli sporcu Eda Nur Tulum'un İzmir'de düzenlenen 92. Turkcell Büyükler ve U-23 Şampiyonası'nda elde ettiği başarıyı gururla duyurdu. Tulum, 400 metre yarışında sezonun en iyi derecesini yaparak birinci oldu ve altın madalyanın sahibi oldu.

Eda Nur Tulum, bu önemli başarı ile Ağustos ayında Peru'da gerçekleştirilecek olan Dünya Gençler Şampiyonası'na hazırlıklarını sürdürüyor. Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Tulum'un performansının ülke genelindeki spor camiasında büyük ilgi ve takdirle karşılandığı belirtildi.

Açıklamada ayrıca, Eda Nur Tulum'un İzmir'deki yarışta gösterdiği performansın, onun uluslararası alanda da başarılı olabileceğini gösterdiği vurgulandı. Tulum'un antrenörü ve destek ekibinin çalışmalarıyla bu başarıyı elde ettiği ve Peru'daki şampiyonada ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceği ifade edildi.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi