Eskişehir Eczacı Odası Başkanı Mustafa Çelik ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'u ziyaret etti. Eczacılar, yerel yönetimle iş birliği ve dayanışma için gerçekleştirdikleri bu ziyarette, kentin sağlık alanındaki ihtiyaçları ve çözüm önerileri üzerine görüş alışverişinde bulundular.

Ziyarette Eskişehir Eczacı Odası Başkanı Mustafa Çelik, eczacıların kentteki sağlık hizmetlerinde önemli bir rol üstlendiğini belirtti. Eczanelerin sadece ilaç temini değil, aynı zamanda sağlık danışmanlığı ve bilgilendirme gibi önemli hizmetler sunduğunu ve bu noktada belediyenin desteği ve iş birliğinin de önemini vurguladı. 

Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, eczacıların kent sağlığı için önemine vurgu yaptı. Eczacıların kentteki ihtiyaç ve önerilerini dikkate almanın sağlık kalitesini arttırmak için önemli olduğunu belirtti. 

Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt sosyal medya hesabında ziyarete dair fotoğrafları şu sözlerle paylaştı:” Eskişehir Eczacı Odası Başkanı Mustafa Çelik’e ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne ziyaretleri ve iyi dilekleri için teşekkür ediyorum.”

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi