Sigara zammında kritik düzenleme: En ucuz ve en pahalı sigara fiyatları değişecek Sigara zammında kritik düzenleme: En ucuz ve en pahalı sigara fiyatları değişecek

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin kent genelinde çalışmaları aralıksız sürüyor.

Bu kapsamda Gökmeydan Mahallesi Ulus Caddesinde gece boyunca aralıksız mesai yapan ekipler, asfalt onarım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. 9 Temmuz 20.00 – 10 Temmuz 08.00 saatleri arasında da araç trafiğine kapalı olacak bölgede çalışmalar sürecek.

Yetkililer daha sonra 10 Temmuz 20.00 – 11 Temmuz 08.00 ile 11 Temmuz 20.00 – 12 Temmuz 08.00 saatleri arasında 2 gün boyunca Kurtuluş Mahallesi Sarper Caddesi’nde yapılacak çalışma nedeniyle yolun trafiğe kapalı olacağını hatırlattılar. Yetkililer çalışma programı kapsamında ilerleyen günlerde Maide Bolel Caddesi, Altay Caddesi ve Kıbrıs Bulvarı’nda da çalışma başlatılacağını belirttiler.

SÜRÜCÜLERE UYARI

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, “Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığımızca yapılacak çalışmalar nedeniyle sürücülerin alternatif güzergâhları kullanmaları önemle rica olunur. Ayrıca Temmuz ayı içerisinde şehrimiz diğer köprüler, ana cadde ve bulvarlarında da, gece çalışmalarımız devam edecek olup, trafik kapatma hususlarında çalışmalar öncesinde bilgilendirme yapılacaktır.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: Bülten