Prim nedeniyle emekli olamayana iyi haber: Emeklilik kararı verildi Prim nedeniyle emekli olamayana iyi haber: Emeklilik kararı verildi

Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sadri Atam, beraberinde Federasyon Yönetim Kurulu Üyeleri Bekir Kalkan, Ömer Türedi, Erkan Midilli ve Fatih Kuzu ile birlikte, Futbol İl Temsilcisi Ethem Üzer ile birlikte İnönü Belediye Başkanı Serhat Hamamcı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkan Hamamcı, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Federasyon Başkanı Atam ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

İnönü Belediyesi ziyaretle ilgili; "

Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sn. Sadri Atam, Futbol İl Temsilcisi Sn. Ethem Üzer ve Federasyon Yönetim Kurulu Üyeleri Sn. Bekir Kalkan, Sn. Ömer Türedi, Sn. Erkan Midilli ve Sn. Fatih Kuzu İnönü Belediye Başkanımız Sn. Serhat Hamamcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Başkanımız, Federasyonun Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine yapmış oldukları nazik ziyaretten dolayı teşekkür etti" ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi