Survivor All Star 2024 döneminde yaşayanan olayların etkileri hala devam ediyor. Survivor yarışmacılarından evli olan Yunus Emre Özden'in adı survivor'ın bir diğer yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu ile anılmıştı. 

Aleyna Kalaycıoğlu ve Yunus Emre'nin samimi davranışları Yunus Emre'nin eşi Beria Özden'i rahatsız etmiş ve iletişim ödülünde "Aleyna'dan uzak dur" mesajını eşine iletmişti. Bu mesaj üzerine Yunus Emre'nin Aleyna ile kısa bir süre arası açılmıştı fakat ikili sonra yine barışıp samimi olmaya devam etmişti. 

Yarışma sonlarına doğru Yunus Emre Özden ve Aleyna Kalaycıoğlu'nun arası tekrar açılmış ve barışmadan yarışmayı bitirmişlerdi. 

ALEYNA'NIN ADINI DUYDUKÇA GERİLDİ

Beria Özden ve Yunus Emre Özden Çiğdem Akman'ın programına konuk oldu. Yunus Emre Özden Aleyna Kalaycıoğlu ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 Yunus Emre "Biz orada bir kıskançlıktan ziyade çok büyük bir şey birbirimizden başka hiçbir şeyimiz yok. Ben orada biraz da insanlara böyle destek olmak amacıyla... Bir kıskançlıktan ziyade orada bir bizim vereceğimiz mücadele önemli olduğu için belli bir süre zarfında onun da gereksiz kıskançlık yapmaması gerektiğini düşündüm ama sonra da onu haklı bulduğum çok şey oldu" dedi.

Çiğdem Akman "Çok mu sevdin dost olarak onu" diye sorunca Beria Özden'in yüzü düştü. Yunus Emre ise "Biz orada anlaşabilen iki arkadaştık, çok şey paylaştık ama nasıl oldu zaten işler bu tarafa döndü bilmiyorum. Hakkında kötü şeyler söyleyebileceğim birisi değil." dedi.

DÖKÜL!

Çiğdem Akman Yunus Emre'ye "Aleyna'ya karşı tabii ki bir duygun olmadı ama Aleyna'nın sana karşı olduğunu hissettiği an oldu mu? Sormak zorundayım" demesiyle birlikte Yunus Emre rahatsız oldu. Yunus Emre Özden "Ben bu sorudan şey oldum yani eşim yanımda' deyince Beria Özden de 'Dökül' ifadelerini kullandı. Yunus Emre ise "Onun farklı bir yaşam tarzı var. Bir şeyler öyle gözükmüş olabilir ama arkadaştık biz. Ben hissetmedim onun öyle..." deyince karısı "Peki niye ağlıyordu? Niye krize girdi? Kendini paraladı" dedi. Yunus Emre ise karısının koluna dokunarak "Sakin ol ya" dedi.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi