Ne altın ne dolar: Dünyaca ünlü bankadan çarpıcı yorum! Altının rekorunu kıracak Ne altın ne dolar: Dünyaca ünlü bankadan çarpıcı yorum! Altının rekorunu kıracak

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Emre Aydın, parti teşkilatlarının köklerinin mazide olduğunu ancak geleceğe odaklanan bir hareketin temsilcisi olduklarını vurguladı. Aydın, Tepebaşı İlçe Başkanlığı görevini yürüten önceki başkanlarla bir araya gelerek, ilçenin geçmişinden geleceğine ışık tutacak önemli tecrübeleri paylaşma ve istişare etme fırsatı bulduklarını ifade etti. Ayrıca, değerli başkanlara katkıları için teşekkür ettiğini belirtti. Bu tür buluşmaların, parti içi dayanışmayı ve bilgi paylaşımını artırarak daha etkili bir siyasi faaliyet yürütmeye katkı sağladığına dikkat çekti.

Aydın; "AK Parti teşkilatları kökü mazide, gözü atide olan bir hareketin temsilcisidir. Kuruluştan günümüze Tepebaşı İlçe Başkanlığı görevinde bulunan değerli başkanlarımızla bir araya gelip Tepebaşı için bizden de sonrasına ışık tutacak hafızalarını paylaşarak istişareler yapma fırsatı bulduk. Kıymetli başkanlarımıza katkıları için teşekkür ediyorum" dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi