Ekonomide dev reformlar yolda: Emekliye destek, memura ek gösterge, esnafa erken emeklilik... Ekonomide dev reformlar yolda: Emekliye destek, memura ek gösterge, esnafa erken emeklilik...

''MERAL AKŞENER'E DESTEK OLMAK BİZLER İÇİN ONURDUR''

Edizgil, açıklamasında, Ülkemizin geleceği için cesur adımlar atmaktan hiçbir zaman çekinmeyen, her zaman daha iyi, daha demokratik bir Türkiye vizyonu ile hareket eden saygıdeğer liderimiz Meral Akşener'e destek olmak, bizler için bir onur olduğunu ifade etti. ''Zorlu siyasi mücadelenin içinde, doğru bildiği yolda kararlılıkla ilerleyen ve asla kendi siyasi çıkarlarını ülkemizin menfaatlerinden üstün tutmayan bir liderdir Akşener. İYİ Parti, altından kalkılması zor bir görev üstlenmiş ve bu süreçte birçok engelle karşılaşmış olabilir; ancak bu ülkemizin geleceği için cesaret ve kararlılıkla verdiğimiz mücadelenin bir parçasıdır. Yerel seçimlere İYİ Parti olarak hür ve müstakil katılma kararı neredeyse diğer bütün partilere örnek olmuş, ve demokrasinin gereği yerine getirilmiştir. '' dedi.

''ÖNEMLİ OLAN BU YOLDA GÖSTERİLEN CESARET VE DİK DURUŞ''

 Edizgil ''Sayın liderimiz Akşener ve İYİ Parti'nin, bu zorlu seçim sürecindeki tutumları, siyasetin sadece koltuk kazanmak olmadığını, aynı zamanda zor zamanlarda doğru kararlar verebilmek, ülke için en iyisini istemek olduğunu göstermiştir. Seçim sonuçları ne olursa olsun, önemli olan, bu yolda gösterilen cesaret, dik duruş ve ülkenin geleceğine yapılan katkıdır. '' 

Meral Akşener'in ülkemizin geleceği adına aldığı kararlar hiçbir zaman kolay olmadığını aktaran Emine Edizgil, ''Ancak zor zamanlarda gösterdiği liderlik ve cesur duruş, onu ve partimizi, ülkemizin ve hatta dünyanın siyasi tarihinde çok önemli bir yere konumlandırmıştır. İYİ Parti'nin aldığı oy oranlarındaki değişiklikler, bir liderin vatanı ve o vatanın evlatları için gösterdiği cesaretinin ve kararlılığının değerini azaltmamalıdır.'' dedi.

''ATILAN ADIMLARIN HER ZAMAN ARKASINDAYIZ''

 İYİ Parti'nin ve saygıdeğer liderimiz Meral Akşener'in, Türkiye için doğru olanı yapma yolundaki kararlı duruşunu desteklediğini ülkemizin aydınlık geleceği için atılan adımların her zaman arkasında durduruğunu ifade eden Edizgil,'' Siyaset, kısa vadeli kazançlar üzerine kurulu olmamalı, uzun vadeli, sürdürülebilir ve kapsayıcı bir vizyonun peşinden gitmelidir. Sayın liderimiz Akşener ve İYİ Parti'nin bu yoldaki mücadelesi, tüm zorluklara rağmen, takdire şayandır.'' dedi.

Kaynak: Bülten